Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-12| Geodezja, Edukacja, Ludzie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie szuka naukowców

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ogłosił konkursy otwarte na stanowiska adiunkta, asystenta i profesora nadzwyczajnego w zakresie geodezji i kartografii.


Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie szuka naukowców

W pierwszym konkursie wymagane jest posiadanie stopnia naukowego doktora habilitowanego lub doktora nauk technicznych w zakresie geodezji i kartografii lub dyscypliny pokrewnej. W drugim przypadku wymogiem jest tytuł zawodowy magistra inżyniera albo stopień naukowy doktora nauk technicznych na kierunku geodezja i kartografia. O stanowisko profesora nadzwyczajnego mogą się zaś ubiegać osoby posiadające stopień naukowy doktora habilitowanego nauk technicznych lub tytuł naukowy profesora nauk technicznych z dorobkiem naukowym w zakresie geodezji i kartografii lub dyscypliny pokrewnej

Aplikacje na wszystkie trzy konkursy można składać do końca kwietnia br.

Źródło: UP w Lublinie


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS