wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-03-02| Geodezja, Sprzęt, Firma

Instrumenty Ubexi dostępne w Polsce

Na rynku profesjonalnych rozwiązań pomiarowych dla budownictwa pojawiła się kolejna marka. Wyłącznym dystrybutorem jej produktów w Polsce jest firma APOGEO z Krakowa.


Instrumenty Ubexi dostępne w Polsce

Ubexi to firma z Hong Kongu, której centrum wsparcia, a także serwis, magazyn oraz logistyka są zlokalizowane we Francji. Specjalizuje się w technologiach pomiarowych zarówno dla branży budowlanej, jak i dla geodezji. Szeroka gama produktów obejmuje niwelatory laserowe: liniowo-krzyżowe, punktowe, obrotowe (na fot.). W ofercie znajduje się także innowacyjny produkt iDig – zintegrowany system sterowania maszyn. Rozwiązania Ubexi cechuje bogactwo funkcji, łatwa obsługa, a także precyzja i wysoka dokładność pomiaru. Użytkownicy docenią korzystną cenę instrumentów w połączeniu z ich wysoką jakością oraz 2-letnią gwarancją.

Niwelatory liniowo-krzyżowe Ubexi zostały zaprojektowane do prac wewnątrz budynków, a dzięki współpracy z odbiornikiem sprawdzają się także w pracach prowadzonych na zewnątrz. Praktycznym rozwiązaniem jest m.in. blokada kompensatora, która zabezpiecza urządzenia podczas transportu, zapewniając ich ochronę i trwałość. Dodatkowo automatyczne, bardzo szybkie poziomowanie oraz precyzyjne przenoszenie pionu gwarantują komfort i dokładność prowadzonych pomiarów.

Ubexi w swej ofercie posiada także kilka typów obrotowych niwelatorów laserowych stworzonych do precyzyjnych pomiarów wewnątrz i na zewnątrz. Bardzo wytrzymała konstrukcja czy specjalne zabezpieczenie głowicy sprawiają, że ten sprzęt sprawdza się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Ciekawym rozwiązaniem jest także wyposażenie niwelatorów obrotowych w system TILT, który wyłącza urządzenie w przypadku przypadkowego poruszenia, uniemożliwiając tym samym błędny odczyt danych. Niwelatory XR 650, XR 670 występują w wersji z czerwoną i zieloną wiązką lasera – ok. 10-krotnie bardziej widoczną przy niekorzystnych warunkach. Sprawdzają się w pracach z koparkami, równiarkami, czy spycharkami na małych i dużych placach budowy.

Źródło: APOGEO


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS