wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-07| Geodezja, Sprzęt

Odbiornik Hi-Target HD8200X w ofercie Apogeo

Firma Apogeo wprowadza na polski rynek kolejny produkt marki Hi-Target. Model HD8200X to inteligentny, zintegrowany odbiornik GPS do pomiarów statycznych.


Odbiornik Hi-Target HD8200X w ofercie Apogeo

Hi-Target GPS Static HD8200X dla wygody użytkownika ma wbudowane kluczowe komponenty. Informacje głosowe wskazują status wykonywanych operacji. Dla większego komfortu pracy kontrola rozpoczynania oraz zakończenia pliku z pomiarem statycznym jest możliwa bezpośrednio na panelu odbiornika, bez konieczności wyłączania urządzenia. Odbiornik jest wyposażony w akumulatory litowe, które pozwalają na ciągłą pracę przez 16 godzin. 64 MB pamięci Flash umożliwia zapisanie wyników 160 godzin ciągłej pracy odbiornika. Urządzenie posiada także zintegrowaną obudowę odporną na trudne warunki zewnętrzne (jest wodo- i pyłoszczelne oraz wstrząsoodporne). Odbiornik w standardzie jest wyposażony w profesjonalne oprogramowanie HDS2003 do realizacji postprocessingu, z przyjaznym interfejsem użytkownika i możliwością wygenerowania szczegółowego raportu.

Projektując to urządzenie, starano się połączyć nowoczesną technologię oraz bogactwo funkcji. Posiada ono szerokie możliwości zastosowania, sprawdza się w takich pracach, jak: pomiary kontrolne osnów, zagęszczanie osnów, konstrukcyjne pomiary kontrolne, wytyczenia, pomiary powierzchniowe, zbieranie danych na potrzeby systemów GIS i pomiarów zniekształceń.

Źródło: Apogeo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS