wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-07-13| GNSS, Sprzęt, Software

Hi-Target Qmini w ofercie Apogeo

W odpowiedzi na wymagania klientów w zakresie wykonywania specjalistycznych prac terenowych, powstała seria urządzeń pod marką Hi-Target Qmini, którą krakowska firma Apogeo wprowadza do swojej oferty. Są to zaawansowane technologicznie odbiorniki GPS do gromadzenia danych GIS.


Hi-Target Qmini w ofercie Apogeo

Na serię składają się trzy różne modele: Qmini1, Qmini3 oraz QminiP, dzięki czemu użytkownik może wybrać rozwiązanie najbardziej dopasowane do własnych potrzeb. Każdy z tych modeli to wielofunkcyjny zintegrowany komputer polowy typu all-in-one. Cechuje go odporność na warunki zewnętrzne. Odbiorniki posiadają specjalnie wzmocnioną obudowę, pojemną baterię umożliwiającą min. 10 godz. pracy oraz wbudowaną kamerę cyfrową umożliwiającą szybką dokumentację danych. Swobodna komunikacja jest możliwa dzięki Bluetooth, Wi-Fi oraz modemowi 3G (Qmini3, QminiP). Qmini współpracuje z profesjonalnym oprogramowaniem GIS, które jest kompatybilne z platformami typu GIS obecnymi na rynku, co zapewnia płynną wymianę danych. Oprogramowanie Hi-Q/Hi-Net Server jest oferowane w cenie zakupu Qmini.

Seria Qmini doskonale sprawdza się w takich dziedzinach, jak: leśnictwo, elektryka, hydrografia, administracja, energetyka, rolnictwo, gazownictwo, wod-kan, ochrona środowiska, geodezja, przemysł, kolejnictwo, zarządzanie nieruchomościami, logistyka, nawigacja.


Źródło: Apogeo Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS