Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-31| GNSS, Mapy

AutoMapa ma 9 lat

27 stycznia 2003 roku na rynku pojawiła się pierwsza wersja AutoMapy zawierająca dane o 50 tys. km głównych dróg w Polsce. W ciągu 9 lat wartość ta wzrosła 13-krotnie.


AutoMapa ma 9 lat

Najnowsza wersja AutoMapy posiada m.in. ponad 660 tys. dróg wszystkich kategorii, ponad 49 tysięcy nawigacyjnych planów miejscowości, ponad 3,1 mln adresów przypisanych do konkretnych budynków oraz projektowane drogi udostępniane z chwilą ich otwarcia poprzez technologię LiveDrive!. Aplikacja dostępna jest już na wszystkich liczących się platformach mobilnych. Korzystają z niej zarówno użytkownicy urządzeń PND, jak i posiadacze smartfonów pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile, iOS czy Android.

Jako pierwsza nawigacja w Polsce i jedna z pierwszych na świecie AutoMapa zaoferowała swoim użytkownikom nowatorską usługę IP Traffic, dzięki której informacje o ruchu drogowym, aktualnych utrudnieniach, remontach czy wypadkach przekazywane są poprzez internet.

Źródło: Janusz M. Kamiński, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS