Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-16| Mapy

AutoMapa w wersji beta dla Androida

Producenci AutoMapy rozpoczęli beta testy aplikacji nawigacyjnej w wersji dla platformy Android. AutoMapa Android Beta zawiera m.in. w pełni działającą platformę LiveDrive! umożliwiającą sprawne pokonywanie korków i innych nietypowych zatorów drogowych.


AutoMapa w wersji beta dla Androida

Użytkownicy Androida mogą pobrać tę aplikację ze strony http://www.automapa.pl/ i przetestować. Po zakończeniu programu testów AutoMapa Android trafi do sprzedaży m.in. w Android Market.

Równocześnie zdecydowano o zaprzestaniu wsparcia dla najstarszych systemów mobilnych: WCE 4.2 i PPC 2003 (SE). Obecnie żadne z urządzeń pracujących pod kontrolą tych systemów nie posiada aktualnego certyfikatu AutoMapy i nie są one także odnawiane przez producentów tych urządzeń. Systemy te nie pozwalały również na działanie technologii LiveDrive!. Ostatnią wersją programu, która pracować będzie na tych systemach jest AutoMapa 6.10.

AutoMapa dostępna jest dla szerokiej gamy urządzeń pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile 5/6, Windows CE .NET 5.0/6.0, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz iOS5.

Źródło: Janusz M. Kamiński


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG Congress 2022)
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS