Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-01-23| Geodezja, Ludzie, Imprezy

Waldemar Klocek laureatem Statuetki Św. Jakuba

Podczas XVI Spotkania Noworocznego, które odbyło się w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej 21 stycznia br., prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz wręczył statuetki Św. Jakuba za działalność w 2011 roku w sześciu kategoriach: kultura, nauka, sport, gospodarka, działalność pozarządowa oraz za szczególne zasługi dla Olsztyna.


Waldemar Klocek laureatem Statuetki Św. Jakuba
Nagroda jest uhonorowaniem wybitnych osób aktywnie działających w stolicy Warmii i Mazur. Wśród mieszkańców Olsztyna jest wiele osobowości, które w sposób szczególny angażują się w życie miasta kształtując jego wizerunek. Zdaniem kapituły konkursu jedną z nich jest Waldemar Klocek – prezes Okręgowego Przedsiębiorstwa Geodezyjno-Kartograficznego w Olsztynie, wiceprezes Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu, który został uhonorowany Statuetką Św. Jakuba w kategorii „gospodarka”. W swoim wystąpieniu laureat szczególne podziękowania złożył prof. Stanisławowi Oszczakowi za długoletnią współpracę przy realizacji wspólnych projektów oraz swojej kadrze zarządzającej, którą w większości stanowią kobiety.

Oprac. MP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS