Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-06| GIS, Imprezy

GIS Meeting w przyszłym tygodniu

Targi Wiedzy i Rozwiązań Geoinformacyjnych GIS Meeting odbędą się w dniach 13-14 października w Kielcach.


GIS Meeting w przyszłym tygodniu

Swój udział w otwarciu zapowiedzieli prezydent Kielc Wojciech Lubawski oraz wiceprezydent Łodzi Agnieszka Nowak. Na GIS Meeting będzie można zapoznać się w ofertą wielu firm i instytucji związanych z polskim rynkiem systemów informacji przestrzennej, np. Esri Polska, ISPiK, Oracle, Tech Data, GARD, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, GUGiK, GDOŚ, Urzędu Miasta Kielce, Urzędu Miasta Bytom, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Organizatorami spotkania są firma 24GIS oraz Targi Kielce, a partnerami branżowymi: Esri Polska, ISPiK oraz PTI.

Targom będzie towarzyszyć konferencja pod hasłem „Administracja publiczna a ustawa o Infrastrukturze Informacji Przestrzennej – obowiązki, wymagania, korzyści” skierowana do przedstawicieli samorządów oraz warsztaty „GIS w planowaniu przestrzennym i urbanistyce” i debata „GIS konfrontacje”.

Na targach GIS Meeting zostanie przyznana nagroda „Lider Geoinformacji” w dwóch kategoriach: • Geoportal/Publicznie dostępny serwis mapowy; • Lider Geoinformacji. Pierwszego laureata wyłonią w głosowaniu uczestnicy spotkania, a drugiego wskaże kapituła pod przewodnictwem prof. Bogdan Neya.

Kieleckie spotkanie jest nową propozycją w kalendarzu branżowych imprez.

Źródło: 24GIS, BS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie szlaku kolejowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS