wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-10-06| GIS, Imprezy

GIS Meeting w przyszłym tygodniu

Targi Wiedzy i Rozwiązań Geoinformacyjnych GIS Meeting odbędą się w dniach 13-14 października w Kielcach.


GIS Meeting w przyszłym tygodniu

Swój udział w otwarciu zapowiedzieli prezydent Kielc Wojciech Lubawski oraz wiceprezydent Łodzi Agnieszka Nowak. Na GIS Meeting będzie można zapoznać się w ofertą wielu firm i instytucji związanych z polskim rynkiem systemów informacji przestrzennej, np. Esri Polska, ISPiK, Oracle, Tech Data, GARD, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, GUGiK, GDOŚ, Urzędu Miasta Kielce, Urzędu Miasta Bytom, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Organizatorami spotkania są firma 24GIS oraz Targi Kielce, a partnerami branżowymi: Esri Polska, ISPiK oraz PTI.

Targom będzie towarzyszyć konferencja pod hasłem „Administracja publiczna a ustawa o Infrastrukturze Informacji Przestrzennej – obowiązki, wymagania, korzyści” skierowana do przedstawicieli samorządów oraz warsztaty „GIS w planowaniu przestrzennym i urbanistyce” i debata „GIS konfrontacje”.

Na targach GIS Meeting zostanie przyznana nagroda „Lider Geoinformacji” w dwóch kategoriach: • Geoportal/Publicznie dostępny serwis mapowy; • Lider Geoinformacji. Pierwszego laureata wyłonią w głosowaniu uczestnicy spotkania, a drugiego wskaże kapituła pod przewodnictwem prof. Bogdan Neya.

Kieleckie spotkanie jest nową propozycją w kalendarzu branżowych imprez.

Źródło: 24GIS, BS


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS