wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-08-12| Geodezja, GIS, Prawo, Instytucje, Imprezy, Kataster

ZPP zaprasza na Forum Geodezji

Związek Powiatów Polskich zaprasza pracowników samorządowych zajmujących się realizacją zadań z zakresu geodezji i kartografii na szkolenie zawodowe pn. Forum Geodezji. Impreza odbędzie się w podwarszawskich Falentach w dniach 25-26 października br.


ZPP zaprasza na Forum Geodezji

W jej trakcie zaplanowano panele dyskusyjne poświęcone dobrym praktykom zarządzania geodezją w powiatach (z udziałem geodetów powiatowych) oraz jakości świadczonych usług geodezyjnych (tu głos zabiorą starostowie). W referatach omawiane będą zaś: wspólnoty gruntowe, konsekwencje likwidacji funduszy geodezyjnych i kartograficznych oraz modele funkcjonowania geodezji w krajach europejskich. Drugiego dnia głos ma zabrać główny geodeta kraju Jolanta Orlińska, która zaprezentuje przewidywane kierunki zmian prawa geodezyjnego.

Zgłoszenia na Forum Geodezji należy przesyłać do 19 października. Koszt uczestnictwa: 560 zł.

Program ramowy i formularz zgłoszenia

Źródło: ZPP, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
w komentarzach brak merytoryki tylko jad i nienawiść. Nie ma drugiego tak skłóconego i zawistnego środowiska. Łatwiej jest krytykować, a jeżeli można komuś dokopać to czemu nie... wstyd, !!! opamiętajcie się!!! I do roboty pokażcie co sami potraficie. pozdrawiam serdecznie
odpowiedz zgłoś
zapytanie Ja mam tylko takie pytanie do urzędników wybierających się na takie szkolenie. Czy płacicie za to szkolenie z własnych zarobionych pieniążków, czy też z naszych, wszystkich podatników? Jeśli w grę wchodzi ta pierwsza opcja, to nie czepiam się, w porządku. Natomiast jeśli wykłada za was "urząd", to już uważam, że jest to grubo nie w porządku. Gdzie płyną pieniążki z tego szkolenia?Czy trafiają one do Skarbu Państwa? Pytam poważnie i proszę o poważne odpowiedzi.
odpowiedz zgłoś
ADMINISTRATOR Przypominam komentującym, ze Geoforum nie służy do rzucania inwektyw. Czy "koleżanka" wyrazi swoje podglądy podając swoje imię i nazwisko? Jeśłi tak, zapraszamy do redakcji.
odpowiedz zgłoś
festiwal gwiazd - lista z progamu: Jan Schnerch, Wojciech Dyakowski, Andrzej Krygier, Alicja Kulka, Tomasz Myśliński, Wiesław Potrapeluk - gwiazdy, gwiazdy, gwaizdy !!! ha, ha, ha pękłam ze śmiechu. Szczególnie rozbawił mnie udział pani Kulki - przepraszam pani dyrektor Kulki, [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
odpowiedz zgłoś
szkoda czasu!!! i pieniędzy .Jest to organizowane przez Szkołę łodzką i dawną ekipę gugik niezadowolonych . Czego się tam dowiecie od nieudacznikow którzy w swoich powiatach nic nie zrobili np: Warszawa???
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS