wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-24| GIS, Przetargi

Powiat żywiecki zamawia GIS

Starostwo Powiatowe w Żywcu ogłosiło przetarg nieograniczony na budowę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Wspomagania w powiecie żywieckim na bazie systemu informacji geograficznej wraz z zasileniem systemu bazami danych.


Powiat żywiecki zamawia GIS

Przedmiotem zamówienia jest budowa oraz wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego typu GIS, umożliwiającego gromadzenie elektronicznej, kompleksowej informacji przestrzennej dla powiatu żywieckiego oraz zarządzanie wieloma informacjami i procesami związanymi z przestrzenią geograficzną.

Zamówienie obejmuje m.in.:
1. Zbudowanie infrastruktury informacyjnej ZSW_GIS poprzez:
• inwentaryzację i weryfikację zasobów informacyjnych (rejestrów, ewidencji, opracowań mapowych oraz innych zasobów) pozyskanych przez zamawiającego w ramach odrębnego zamówienia i przekazanych wykonawcy w postaci komputerowej;
• inwentaryzację, weryfikację i dostosowanie wybranych zasobów informacyjnych (rejestrów, ewidencji, opracowań mapowych oraz innych zasobów) prowadzonych przez zamawiającego oraz gminy – partnerów projektu w formie komputerowej do postaci umożliwiającej załadowanie do systemu;
• inwentaryzację, weryfikację i informatyzację wybranych zasobów informacyjnych (rejestrów, ewidencji, opracowań mapowych oraz innych zasobów) prowadzonych przez zamawiającego oraz gminy – partnerów projektu w formie analogowej do postaci umożliwiającej załadowanie do systemu;
• opracowanie metadanych dla wszystkich zasobów informacyjnych.
2. Dostarczenie oprogramowania bazodanowego (motoru baz danych) wraz z licencjami.
3. Dostarczenie oprogramowania i licencji na oferowany system informatyczny (w tym: serwer danych przestrzennych oraz wszystkie podsystemy i aplikacje) wraz z licencjami na ewentualne oprogramowanie dodatkowe (wskazane przez wykonawcę w ofercie).
4. Wdrożenie systemu wraz z jego konfiguracją.

Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia powinien wykazać, że dysponuje:
• co najmniej jednym specjalistą w kierowaniu projektami wdrażania systemów GIS/SIP/SIT, który w ciągu ostatnich 3 lat brał udział w realizacji co najmniej jednego tego typu projektu w roli kierownika projektu;
• co najmniej jednym specjalistą w zakresie baz danych ORACLE posiadającym certyfikat administratora bazy danych Oracle oraz z minimum 3-letnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów informatycznych o architekturze wielowarstwowej;
• co najmniej jednym specjalistą we wdrażaniu systemów GIS/SIP/SIT, który w ciągu ostatnich 3 lat brał udział w realizacji co najmniej jednego tego typu projektu w ramach zespołu wdrożeniowego.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości łączenia ww. uprawnień i umiejętności.

Oferty można składać do 1 marca 2011 r. Wymagane wadium: 20 tys. zł.

Szczegóły

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (85%) w ramach RPO Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 (Działanie 2.2 Rozwój elektronicznych usług publicznych, Priorytet II. Społeczeństwo informacyjne) oraz z budżetu powiatu żywieckiego (15%).

Źródło: SP w Żywcu


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS