wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-20| Geodezja, Przetargi, Instytucje

Zamówienia na plany urządzenia lasów dla nadleśnictw: Pomorze, Suwałki i Ełk

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Białymstoku 14 stycznia br. udzieliła zamówienia na opracowanie projektu planu urządzenia lasu (PUL) dla Nadleśnictwa Pomorze. Z kolei 17 stycznia ogłosiła podobny przetarg nieograniczony dla nadleśnictw: Suwałki i Ełk.


Zamówienia na plany urządzenia lasów dla nadleśnictw: Pomorze, Suwałki i Ełk

Przedmiotem zamówień dla wszystkich trzech nadleśnictw jest wykonanie projektu planu urządzenia lasu oraz prognozy oddziaływania PUL na środowisko. Jedyną ofertę w przetargu dla Nadleśnictwa Pomorze złożyło Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Sękocinie Starym, które zrealizuje zamówienie za 679,8 tys. zł brutto.

O udzielenie zamówienia dla nadleśnictw Suwałki i Ełk mogą się ubiegać wykonawcy, którzy w okresie ostatnich trzech lat zrealizowali minimum 5 usług opracowania planów urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko zaopiniowaną pozytywnie przez RDOŚ i PWIS dla jednostek PGL Lasy Państwowe lub jednostek parków narodowych. Powinni też dysponować minimum 22 osobami (w tym co najmniej dwiema w charakterze konsultantów naukowych w celu zapewnienia osłony naukowej realizowanego zamówienia w części dotyczącej oddziaływania PUL na środowisko) zdolnymi do wykonania zamówienia oraz sprzętem komputerowym wraz z licencją lub innym prawem użytkowania oprogramowania pozwalającym na sporządzenie opracowania leśnej mapy numerycznej zgodnie ze standardem Leśnej Mapy Numerycznej (LMN).
Oferty można składać do 27 stycznia 2011 r. Każda z nich musi być zabezpieczona wadium w wysokości: • 20 tys. zł (jeśli dotyczy 1. części zamówienia), • 40 tys. zł (jeśli dotyczy 2. części), • 60 tys. zł (jeśli obejmuje obie części zamówienia). Przewidywany termin realizacji prac: 1 lutego 2011 r. – 10 grudnia 2012 r.

Szczegóły

Źródło: TED, RDLP w Białymstoku


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
BUL i ból a może firma ubiegająca się o zamówienie winna wykonać minimum 35 podobnych projektów (Zamawiący przewidział jedynie 5) - litości kiedy skończy się takie zaporowe traktowanie wykonawców
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS