wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2011-01-10| Geodezja, Przetargi

RDLP w Łodzi: przetarg na projekty planów urządzenia lasu dla trzech nadleśnictw

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi ogłosiła przetarg nieograniczony na opracowanie projektów planów urządzenia lasu wraz z programami ochrony przyrody i prognozami oddziaływania planów na środowisko na lata 2013-2022 dla nadleśnictw: Brzeziny, Gostynin i Skierniewice.


RDLP w Łodzi: przetarg na projekty planów urządzenia lasu dla trzech nadleśnictw

W trakcie realizacji zamówienia zamawiający przeprowadzi kontrole bieżące wykonywanych robót. Zakończone prace podlegać będą kontroli końcowej i odbiorowi po wcześniejszym pisemnym zgłoszeniu przez wykonawcę. Kontrole mogą odbywać się również na doraźne żądanie zamawiającego.
Wykonawca będzie też zobowiązany do udzielenia zamawiającemu gwarancji jakości na przedmiot zmówienia w okresie 24 miesięcy od daty podpisania protokołu końcowej kontroli i końcowego odbioru robót. Gwarancja będzie obejmowała materiały opisowe i kartograficzne oraz numeryczne w zakresie jakości i trwałości wykonania. W ramach gwarancji wykonawca zobowiązuje się, iż w ciągu 30 dni od daty pisemnego zgłoszenia przez zamawiającego, dokona poprawy lub wymiany materiałów numerycznych, opisowych lub kartograficznych z tytułu ujawnionych wad i usterek.

Oferty można składać do 16 lutego 2011 r. Szacunkowa wartość netto: 2,6 mln zł. Wymagane wadium: 26 tys. zł. Jedynym kryterium udzielenia zamówienia będzie cena. Termin realizacji prac: 22 miesiące od podpisania umowy.

Szczegóły

Źródło: RDLP w Łodzi


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS