wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-12-13| GIS, Przetargi

Kto wykona Gliwice w 3D?

W przetargu na wykonanie modelu 3D zabudowy i zdjęć panoramicznych Gliwic najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm Cyclomedia z Katowic i KPG z Krakowa.


Kto wykona Gliwice w 3D? <br />
fot. Google Earth
fot. Google Earth

Ogłoszone przez gliwicki Samodzielny Referat Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej zamówienie spółki gotowe są zrealizować za 389 tys. zł. Drugą propozycję (o wartości 756 tys. zł) złożyło konsorcjum w składzie GeoInvent z Warszawy i GISPartner z Wrocławia. Jedynym kryterium wyboru oferty była cena.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
zaraz zaraz produkt unikalny bez dwóch zdań to jest jasne. Mogę tylko być wdzięczny jako podatnik, że darowano te 11 tysięcy i będzie chociaż na odśnieżanie niespodziewanie silnych opadów śniegu tej jesieni :) Ponawiam prośbę o powszechne udostępnienie tych danych dla wszystkich mieszkańców, biznesu, agencji nieruchomości itp. Bardzo fajny produkt!
odpowiedz zgłoś
Uwaga Nie rozumiem tych uwag? Przecież kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia jest dostępna!!! Jednym z dokumentów postępowania jest określenie szacunkowej wartości zamówienia. Taki dokument, jako załącznik dokumentacji jest do wglądu, więc skąd domniemanie, że to jakaś tajemnica? i kto się wstrzela, a kto nie ? Wolna wola! Niektórzy zamawiający umieszczają tę kwotę w SIWZ, skoro i tak muszą ją udostępnić na wniosek zainteresowanych.
odpowiedz zgłoś
bolesna prawda Uuuu, ktoś się poczuł urażony i dotknięty - prawda bywa niestety bolesna, a obrona poprzez wytykanie podobnych grzechów konkurencji - poniżająca i tchórzliwa !!! mam tylko nadzieję, że w naszym kraju znajdzie się jakaś instytucja porządku publicznego, która zrobi porządek z takimi firmami jak KPG czy GeoInvent i urzędasami, co godzą się na takie przetargi w majestacie prawa.
odpowiedz zgłoś
Przygadał kocioł garnkowi, lepiej pochwalcie się jak tam Bolesławiec? Nie żałujecie tych 5 tys zł? (przypomnienie: Geoinvent "wstrzeliło" się ceną w opracowanie Bolesławca 3D 95 tys na 100 tys budżet, kiedy inne oferty były ponad 220).
odpowiedz zgłoś
tytułem uzupełnienia Dla ścisłości, UM w Gliwicach przeznaczył na realizację przedmiotu zamówienia kwotę 400 tys. zł. "Dziwnym zbiegiem okoliczności" zwycięskie konsorcjum wstrzeliło się idealnie w budżet zamawiającego..., pytanie do KPG - nie szkoda Wam tych 11 tys. zł. ? wszyscy i tak wiedzą, że mieliśmy do czynienia z "przetargiem" (nawiązując do podatnika).
odpowiedz zgłoś
"pszetarg"... ;) Trzeba było robić przetarg żeby wybrać Cyclo? Czekamy na publikacjęproduktu dla każdego mieszkańca skoro taka kasa idzie z publicznegobudżetu! Swoją drogą produkt bardzo interesujący :) Chcemy wszyscy z niego korzystac :)
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS