wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2010-11-25| GIS, Teledetekcja, Przetargi

Gliwice zamawiają modele 3D

Samodzielny Referat Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Gliwicach ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie modelu 3D zabudowy i zdjęć panoramicznych miasta.


Gliwice zamawiają modele 3D <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Opracowanie ma być wykonane w trzech stopniach szczegółowości. Najdokładniejsze dane mają być pozyskane dla ścisłego centrum (0,16 km kw.), a mniej szczegółowe dla otoczenia centrum (2,93 km kw.) i reszty miasta (131 km kw.). W ramach opracowania należy także dla pozyskać cyfrowe zdjęcia panoramiczne, które będą obejmować wszystkie dostępne drogi wewnątrz granic administracyjnych Gliwic (około 550 km bieżących).

Oferty należy składać do 3 grudnia. Szacunkowa wartość: 14 tys.-193 tys. euro. Zamawiający nie wymaga wadium. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Czas wykonania zamówienia: 3 miesiące.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet II - Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 2.2 Rozwój elektronicznych usług publicznych.

Źródło: UM Gliwice


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do GIS jako podatnik wiem, że dostęp do danych zakupionych z pieniędzy publicznych należy mi się 24h/dobę. Przecież nikt nie chce żeby produkt gnił w szufladzie urzędnika albo okazjonalnie był wykorzystywany na 1-2 stanowiskach w całym Urzędzie... Dajcie go ludziom!
odpowiedz zgłoś
wiadomo, ze to jest absurd ale GIODO nie zgadza sie nawet na przechowywanie przez rok zdjęć źródłowych... więc zainteresuje się tym produktem prędzej czy poźniej
odpowiedz zgłoś
cykloramy Tylko nikt nie powiedział, że to będzie opublikowane.
odpowiedz zgłoś
skoro GIODO ma coś do StreetView to... czy Cykloramy też zostaną uznane za łamanie prawa do prywatności... http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artyk ul/polska;kontra;google;giodo;nie;zgadza;sie;na;st reet;view,50,0,709170.html
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS