wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2010-11-25| GIS, Teledetekcja, Przetargi

Gliwice zamawiają modele 3D

Samodzielny Referat Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Gliwicach ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie modelu 3D zabudowy i zdjęć panoramicznych miasta.


Gliwice zamawiają modele 3D <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Opracowanie ma być wykonane w trzech stopniach szczegółowości. Najdokładniejsze dane mają być pozyskane dla ścisłego centrum (0,16 km kw.), a mniej szczegółowe dla otoczenia centrum (2,93 km kw.) i reszty miasta (131 km kw.). W ramach opracowania należy także dla pozyskać cyfrowe zdjęcia panoramiczne, które będą obejmować wszystkie dostępne drogi wewnątrz granic administracyjnych Gliwic (około 550 km bieżących).

Oferty należy składać do 3 grudnia. Szacunkowa wartość: 14 tys.-193 tys. euro. Zamawiający nie wymaga wadium. Jedynym kryterium wyboru oferty będzie cena. Czas wykonania zamówienia: 3 miesiące.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Priorytet II - Społeczeństwo Informacyjne, Działanie 2.2 Rozwój elektronicznych usług publicznych.

Źródło: UM Gliwice


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do GIS jako podatnik wiem, że dostęp do danych zakupionych z pieniędzy publicznych należy mi się 24h/dobę. Przecież nikt nie chce żeby produkt gnił w szufladzie urzędnika albo okazjonalnie był wykorzystywany na 1-2 stanowiskach w całym Urzędzie... Dajcie go ludziom!

wiadomo, ze to jest absurd ale GIODO nie zgadza sie nawet na przechowywanie przez rok zdjęć źródłowych... więc zainteresuje się tym produktem prędzej czy poźniej

cykloramy Tylko nikt nie powiedział, że to będzie opublikowane.

skoro GIODO ma coś do StreetView to... czy Cykloramy też zostaną uznane za łamanie prawa do prywatności... http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artyk ul/polska;kontra;google;giodo;nie;zgadza;sie;na;st reet;view,50,0,709170.html

4 komentarze



zobacz też:



reklama
reklama





© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt