Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-08-08| Geodezja, GIS, Firma, Software, Ludzie

Nowy dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce


Wojciech Jędrzejczak został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego oddziału Autodesk.

Dołączył on do zespołu w lipcu ubiegłego roku, obejmując posadę BSD Sales & Development Manager w regionie Emerging Countries (Europa Środkowa i Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka). W okresie rocznej pracy przyczynił się do dużego wzrostu popularności rozwiązań Autodesk dla architektury i budownictwa w tym regionie. Wcześniej, przez ponad 14 lat, był również związany z branżą CAD/CAM, m.in. pełniąc w latach 1999-2005 funkcję prezesa Zarządu firmy Aplikom 2001 Sp. z o.o.(autoryzowanego Centrum Systemowego Autodesk).
Wojciech Jędrzejczak ukończył studia na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Uczestniczył w wielu kursach podyplomowych z zakresu zarządzania, w tym „Technology Commercialization Assessment Workshops” organizowanym w ramach programu offsetowego przez University of Texas. Ma 41 lat, jest żonaty, ma dwoje dzieci, od wielu lat intensywnie uprawia snowboarding i windsurfing. Jest znawcą win.

Źródło: Autodesk Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS