Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-08-07| GIS, Mapy, Firma, Software

Polskie wersje narzędzi Autodesk 2007: Civil 3D oraz Map 3D


Autodesk wprowadził na rynek polskie wersje dwóch aplikacji do tworzenia, zarządzania oraz integracji danych wykorzystywanych przez systemy CAD i GIS.

Autodesk Civil 3D 2007 wykorzystuje sprawdzony w praktyce model projektowania dynamicznego, zapewniający utrzymywanie inteligentnych powiązań pomiędzy obiektami. Wprowadzenie zmiany w jednym miejscu powoduje bezzwłoczne uaktualnienie całego projektu, co skraca czas realizacji i zwiększa poprawność projektów. Wśród nowych funkcji oprogramowania warto wymienić: zintegrowaną funkcjonalność geodezyjną, zwiększone możliwości pracy przez wielu użytkowników, większą swobodę projektowania, poprawione generowanie rysunków, lepszą integrację z danymi geoprzestrzennymi, wszystkie korzyści oferowane przez AutoCAD i Autodesk Map 3D 2007.

Autodesk Map 3D 2007 to platforma do tworzenia i edycji danych przestrzennych, zapewniająca projektantom i specjalistom od planowania przestrzennego praktyczną funkcjonalność kartograficzną, potrzebną im do prostego, a zarazem swobodnego łączenia informacji z systemów CAD i GIS. Umożliwia odczyt i zapis danych w wielu formatach informacji geoprzestrzennych. Autodesk Map 3D pozwala na szybkie wczytanie i edycję dużych zbiorów danych geoprzestrzennych oraz zarządzanie nimi, a także automatyzuje cały proces produkcji, poczynając od tworzenia danych geoprzestrzennych aż do ich publikowania w intra- i internecie. Wśród nowych funkcji warto wymienić: lepszą o rząd wielkości wydajność obsługi graficznej danych geoprzestrzennych, nowe narzędzia stylistyczne do tworzenia atrakcyjnych wizualnie map i projektów, lepsze możliwości zarządzania danymi, możliwość importowania danych projektowych z Autodesk Civil 3D, łatwe publikowanie danych przestrzennych poprzez MapGuide Open Source lub Autodesk MapGuide Enterprise.

Źródło: Autodesk Polska


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS