wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-06-29| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Komisja konkursowa: Kiepscy kandydaci na prezesa ARiMR


Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że po przeprowadzeniu konkursu na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komisja konkursowa podjęła decyzję o odstąpieniu wskazania kandydata na to stanowisko.

Wszyscy kandydaci uzyskali bardzo niskie wyniki z pierwszego etapu konkursu (od 0 do 4 pkt. na 20 możliwych). Żaden z kandydatów nie przedstawił kompleksowej i spójnej koncepcji działania ARiMR. W drugim etapie konkursu kandydaci uzyskali zaledwie dostateczne wyniki z testu wiedzy (najlepszy wynik to 62,5 % poprawnych odpowiedzi).

Żaden z ubiegających się o stanowiska prezesa Agencji nie uzyskał wysokiej oceny z rozmowy kwalifikacyjnej (najwyższą notą była ocena dobra). Żaden z kandydatów nie przekonał komisji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, że jest w stanie sprawnie zarządzać Agencją.

W konsekwencji, po przeanalizowaniu ocen z wszystkich etapów konkursu, komisja podjęła decyzję o niewyłanianiu kandydata na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Lista kandydatów, którzy wystartowali w konkursie:
1. Aleksander Bacciarelli – Warszawa,
2. Elżbieta Maria Kaufman-Suszko – Białystok,
3. Przemysław Litwiniuk – Międzyrzec Podlaski,
4. Jerzy Bogdan Mielewski – Wołomin,
5. Leszek Ratajczak – Poznań,
6. Andrzej Surowiecki – Gałków Duży.

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt