wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-29| Geodezja, Prawo, Ludzie, Instytucje

Komisja konkursowa: Kiepscy kandydaci na prezesa ARiMR


Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że po przeprowadzeniu konkursu na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komisja konkursowa podjęła decyzję o odstąpieniu wskazania kandydata na to stanowisko.

Wszyscy kandydaci uzyskali bardzo niskie wyniki z pierwszego etapu konkursu (od 0 do 4 pkt. na 20 możliwych). Żaden z kandydatów nie przedstawił kompleksowej i spójnej koncepcji działania ARiMR. W drugim etapie konkursu kandydaci uzyskali zaledwie dostateczne wyniki z testu wiedzy (najlepszy wynik to 62,5 % poprawnych odpowiedzi).

Żaden z ubiegających się o stanowiska prezesa Agencji nie uzyskał wysokiej oceny z rozmowy kwalifikacyjnej (najwyższą notą była ocena dobra). Żaden z kandydatów nie przekonał komisji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, że jest w stanie sprawnie zarządzać Agencją.

W konsekwencji, po przeanalizowaniu ocen z wszystkich etapów konkursu, komisja podjęła decyzję o niewyłanianiu kandydata na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Lista kandydatów, którzy wystartowali w konkursie:
1. Aleksander Bacciarelli – Warszawa,
2. Elżbieta Maria Kaufman-Suszko – Białystok,
3. Przemysław Litwiniuk – Międzyrzec Podlaski,
4. Jerzy Bogdan Mielewski – Wołomin,
5. Leszek Ratajczak – Poznań,
6. Andrzej Surowiecki – Gałków Duży.

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS