wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Galileo w 3D
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-23| GIS, Mapy, Firma, Prawo

PPWK zamieni się w Mobile Internet Technology?


Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera S.A. poinformowało, że planuje zmiany organizacyjne i strukturalne spółki. PPWK zamierza również skoncentrować się na dziedzinach najbardziej rentownych. Akcjonariusze spółki mają też wkrótce zadecydować o zmianie jej nazwy na MIT Mobile Internet Technology S.A.

PPWK zapowiada, że działalność spółki ma skoncentrować się na marketingu mobilnym, mobilnych usługach dodanych, nawigacji satelitarnej i kartografii cyfrowej. Działalność wydawnicza PPWK Sp. z o.o. zostanie sprzedana.
Ponadto grupa kapitałowa PPWK planuje do końca bieżącego roku zakończyć porządkowanie swojej struktury organizacyjnej i własnościowej m.in. MNI SA wykupi od PPWK SA akcje MNI Telecom SA (do 100 proc.) w zamian za posiadane akcje MNI Premium SA. W wyniku tej transakcji PPWK SA będzie właścicielem 100 proc. akcji MNI Premium SA.
Na 18 grudnia br. zaplanowano Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia. Podczas spotkania akcjonariusze PPWK SA zdecydują o emisji blisko 5 mln akcji serii H oraz o warunkowej emisji do 98 mln akcji serii I. Cena emisyjna akcji w obu emisjach z wyłączeniem prawa poboru wynosi 2,04 zł za sztukę.

Źródło: Money.pl, Bankier.pl


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt