wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-11-04| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Przetargi, Kataster

Katowice: przetarg na budowę Katowickiej Infrastruktury Informacji PrzestrzennychUrząd Miasta Katowice ogłosił przetarg nieograniczony na budowę baz danych Miejskiego Systemu Zarządzania – Katowickiej Infrastruktury Informacji Przestrzennych (MSZ-KIIP) – obejmująca swym zakresem numeryczną mapę zasadniczą oraz bazę danych obiektów infrastruktury krytycznej dla miasta. Szacunkowa wartość netto określona przez zamawiającego: od 2,9 do 4,1 mln zł.

Celem pracy jest założenie oraz uruchomienie (na serwerze zamawiającego) bazy danych MSZ-KIIP stanowiącej zbiór informacji geoprzestrzennych w postaci jednolitej numerycznej mapy miasta w formacie ArcSDE wraz ze stowarzyszonymi danymi opisowymi w zakresie referencyjnych geodezyjnych zbiorów danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej w zakresie obiektów administracji i ochrony zdrowia.
Zakres prac obejmuje: pozyskanie danych ze zdjęć lotniczych, pozyskanie pozostałych danych w zakresie obligatoryjnej treści mapy zasadniczej, pozyskanie informacji dla bazy danych w zakresie obiektów infrastruktury krytycznej, kontrolę opracowania i import opracowanych warstw do bazy danych UM Katowice.

Wykonawcy ubiegający się o wykonanie zamówienia muszą wykazać, że w okresie ostatnich 3 lat m.in.:
• wykonali co najmniej dwie usługi opracowania treści wielkoskalowej mapy numerycznej ze zdjęć lotniczych (stereodigitalizacja), o łącznej wartości co najmniej 1 mln zł;
• wykonali usługi opracowania bądź założenia numerycznej mapy zasadniczej zgodnej z instrukcją K-1 o łącznej wartości powyżej 500 tys. zł, w tym co najmniej jeden projekt o wartości nie mniejszej niż 250 tys. zł;
• wykonali co najmniej dwie usługi modernizacji ewidencji gruntów i budynków o wartości nie mniejszej niż 150 tys. zł.

Oferty można składać do 14 grudnia 2009 r. Jedynym kryterium wyboru ofert będzie cena. Wadium: 50 tys. zł Termin realizacji prac: 31 stycznia 2010 r. – 30 listopada 2011 r.

SIWZ

Źródło: UM Katowice


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS