wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-27| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi

Śląskie: przetarg na system do zarządzania BDOTUrząd Marszałkowski Województwa Śląskiego ogłosił przetarg nieograniczony na wykonanie, dostawę, instalację i wdrożenie systemu geoinformatycznego do zarządzania bazą danych obiektów topograficznych wraz ze szkoleniem pracowników i świadczeniem serwisu technicznego.

Prace objęte przedmiotem zamówienia będą realizowane w następujących etapach:
• opracowanie projektu technicznego systemu;
• wykonanie, instalacja, uruchomienie i testowanie systemu oraz migracja próbki danych;
• instalacja ostatecznej wersji systemu, uruchomienie systemu i migracja danych;
• szkolenie pracowników.

Wykonawca powinien m.in. wykazać się wykonaniem w okresie ostatnich trzech lat co najmniej jednej usługi (projektu), której przedmiotem było wdrożenie systemu GIS z wykorzystaniem serwera ArcGlS Server lub ArcSDE oraz środowiska systemu zarządzania relacyjną bazą danych o wartości nie mniejszej niż 300 tys. zł brutto.

Oferty można składać do 2 listopada 2009 r. Termin realizacji prac: 270 dni.

SIWZ

Źródło: UMWŚ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt