wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-11-04| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Sprzęt, Firma, Software, Imprezy, Kataster

Zapowiedź uruchomienia 12. stacji referencyjnej sieci TPI-NET


Firma TPI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor produktów marki Topcon i Sokkia na Polskę, zaprasza na uroczyste otwarcie stacji referencyjnej Opole, które odbędzie się 5 listopada 2009 r. o godzinie 10.00 w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu podczas Akademii Nowoczesnego Geodety.

Jest to kolejna stacja TPI-NET, pierwszej w Polsce prywatnej sieci stacji referencyjnych, która umożliwia użytkownikom sprzętu Topcon i Sokkia bezpłatne pobieranie poprawek GPS/GLONASS w systemie RTK i DGPS. Stacje referencyjne TPI działają już w 11 miastach: Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Sanoku, Szczecinie, Warszawie i we Wrocławiu.

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
użytkownik Stacje są powiązane w sieci, ale gęstość sieci jest inna niż Eupos, bo stacji jest mniej. Ale Chłopaki Glonassa dają!

sieć czy te stacje pracują w jakiejś sieci czy tak sobie każda osobno ?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt