wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-26| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

ARiMR wybrała wykonawcę mapy spadków


W ogłoszonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przetargu nieograniczonym na opracowanie mapy spadków dla kontroli warunków dobrej kultury rolnej oraz ochrony środowiska najkorzystniejszą ofertę złożyła MGGP S.A. z Tarnowa. Zaproponowała ona realizację zamówienia za 499 tys. zł (i uzyskała 100 pkt).

W przetargu, którego przedmiotem jest wykonanie dla obszaru całej Polski referencyjnego zbioru danych wysokościowych Numerycznego Modelu Terenu (NMT) oraz produktów pochodnych, jedynym kryterium wyboru wykonawcy była cena.
Pozostałe 7 ofert otrzymało następującą liczbę punktów: PGI COMPASS S.A. z Krakowa – 94,67, konsorcjum Tukaj Mapping Sp. z o.o. z Krakowa – 88,91, konsorcjum OPGK Sp. z o.o. z Krakowa – 87,02, konsorcjum GISPRO Sp. z o.o. ze Szczecina – 82,46, konsorcjum ZUGiK „PRYZMAT” Sp. z o.o. z Warszawy – 68,17, FOTOKART Sp. z o.o. ze Szczecina – 51,84 i OPEGIEKA Sp. z o.o. z Elbląga – 21,53.

Źródło: ARiMR


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A to Polska właśnie Polska jest pełna takich Tuptusiów - bezinteresownych zawistników, co by tylko dokopali, dopieprzyli, obrzucili gnojem. Bo według nich wszyscy wkoło to złodzieje, cwaniacy i szubrawcy. Oni, Tuptusie o kaczych ryjach, są zbawieniem tego narodu. Tuptusie, czyli zakompleksione nieudaczniki z żółtymi kuprami.
odpowiedz zgłoś
budzet Swoją drogą ciekawe, że Agencja bez problemu znalazła dodatkowe 20% pieniędzy (miała 400tys) na to zadanie, a nie powtórzyła przetargu.
odpowiedz zgłoś
Spłata długów Pani Jola musi się odwdzięczyć i odrabiać zadanie dla Pana Ministra G za powołanie na stołek... P,S, Szkoda ze agent Tomasz nie probowal cos z nasza Pani Jola zrobic... heh, ale by bylo
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS