wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-26| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

ARiMR wybrała wykonawcę mapy spadków


W ogłoszonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przetargu nieograniczonym na opracowanie mapy spadków dla kontroli warunków dobrej kultury rolnej oraz ochrony środowiska najkorzystniejszą ofertę złożyła MGGP S.A. z Tarnowa. Zaproponowała ona realizację zamówienia za 499 tys. zł (i uzyskała 100 pkt).

W przetargu, którego przedmiotem jest wykonanie dla obszaru całej Polski referencyjnego zbioru danych wysokościowych Numerycznego Modelu Terenu (NMT) oraz produktów pochodnych, jedynym kryterium wyboru wykonawcy była cena.
Pozostałe 7 ofert otrzymało następującą liczbę punktów: PGI COMPASS S.A. z Krakowa – 94,67, konsorcjum Tukaj Mapping Sp. z o.o. z Krakowa – 88,91, konsorcjum OPGK Sp. z o.o. z Krakowa – 87,02, konsorcjum GISPRO Sp. z o.o. ze Szczecina – 82,46, konsorcjum ZUGiK „PRYZMAT” Sp. z o.o. z Warszawy – 68,17, FOTOKART Sp. z o.o. ze Szczecina – 51,84 i OPEGIEKA Sp. z o.o. z Elbląga – 21,53.

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A to Polska właśnie Polska jest pełna takich Tuptusiów - bezinteresownych zawistników, co by tylko dokopali, dopieprzyli, obrzucili gnojem. Bo według nich wszyscy wkoło to złodzieje, cwaniacy i szubrawcy. Oni, Tuptusie o kaczych ryjach, są zbawieniem tego narodu. Tuptusie, czyli zakompleksione nieudaczniki z żółtymi kuprami.

budzet Swoją drogą ciekawe, że Agencja bez problemu znalazła dodatkowe 20% pieniędzy (miała 400tys) na to zadanie, a nie powtórzyła przetargu.

Spłata długów Pani Jola musi się odwdzięczyć i odrabiać zadanie dla Pana Ministra G za powołanie na stołek... P,S, Szkoda ze agent Tomasz nie probowal cos z nasza Pani Jola zrobic... heh, ale by bylo

3 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt