wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-10-26| Geodezja, GIS, Mapy, Przetargi, Instytucje, Kataster

Przetarg ARiMR na opracowanie mapy kultury rolnej


Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła przetarg na opracowanie wektorowej mapy obszarów nie spełniających warunku utrzymania dobrej kultury rolnej. Szacunkowa wartość zamówienia nie przekracza 133 tys. euro.

Przedmiotem zamówienia (realizowanego w ramach budowy baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych, LPIS) jest sporządzenie wektorowej mapy obszarów, na których w ramach kontroli stwierdzono występowanie powierzchni nie spełniających warunku utrzymania dobrej kultury rolnej do 30 czerwca 2003 r. Opracowanie ma być wykonane osobno dla wszystkich wskazanych obrębów ewidencyjnych i zintegrowane z aktualną cyfrową ortofotomapą.

W przetargu mogą wziąć udział wykonawcy, którzy m.in. w ciągu ostatnich 3 lat wykonali co najmniej jedną usługę o podobnym charakterze i wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł brutto.

Oferty można składać do 30 października br. Wadium wynosi 5 tys. zł. Termin wykonania zamówienia wynosi 3 miesiące.

SIWZ

Źródło: ARiMR


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt