Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-10-09| Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Prawo, Przetargi, Instytucje

Przetarg na TBD dla województwa podlaskiego


6 października Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił przetarg nieograniczony na opracowanie bazy danych obiektów topograficznych w zakresie cieków, wód powierzchniowych, budowli hydrotechnicznych i innych obiektów z nimi związanych. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza 206 tys. euro.

O zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy, którzy m.in.:
• w okresie ostatnich trzech lat przed dniem wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia (jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie) wykonali co najmniej dwie usługi odpowiadające rodzajem usługom stanowiących przedmiot zamówienia, o wartości co najmniej 500 tys. zł każda, przyjętych do PZGiK, tj. opracowanie jednego z dwóch rodzajów usług: TBD lub VMap Level 2;
• dysponują osobami posiadającymi uprawnienia zawodowe w zakresie: „fotogrametria i teledetekcja” (co najmniej dwie osoby), „redakcja map” (co najmniej dwie osoby), „geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne” (co najmniej jedna osoba);
• dysponują co najmniej dwiema stacjami redakcyjnymi GIS/CAD;
• posiadają środki finansowe (lub zdolność kredytową) w wysokości co najmniej 500 tys. zł.
Podmioty występujące wspólnie mogą spełniać te warunki łącznie.

Wadium w tym postępowaniu wynosi 30 tys. zł. Oferty należy składać do 18 listopada br. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy będzie cena. Termin realizacji zamówienia to 180 dni od podpisania umowy.

SIWZ

Źródło: UMWP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS