wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Akademia INSPIRE w Norwegii
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-28| Geodezja, Mapy, Przetargi

Przetarg na TBD dla części woj. podlaskiego rozstrzygnięty


Urząd Marszałkowski w Białymstoku rozstrzygnął przetarg na zebranie i zorganizowanie w zdefiniowane struktury danych dotyczących obiektów klasy budynki wraz z punktami adresowymi dla części województwa podlaskiego w ramach opracowania Bazy Danych Obiektów Topograficznych.

Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm z liderem OPGK w Olsztynie, które zaoferowało realizację zamówienia za 610 tys. zł brutto (zamawiający przyznał jej 100 pkt). Konkurencyjną ofertę złożyło konsorcjum firm z liderem ZUGiK „Pryzmat” z Warszawy (81,33 pkt).

Wymagany termin realizacji zamówienia: • etap I (powiaty: sejneński, augustowski, suwalski, m. Suwałki) – 2 miesiące od podpisania umowy; • etap II (powiaty: grajewski, moniecki, kolneński i sokólski) – 5 miesięcy od podpisania umowy.

Źródło: UMWP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt