wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-09-28| Geodezja, Mapy, Przetargi

Przetarg na TBD dla części woj. podlaskiego rozstrzygnięty


Urząd Marszałkowski w Białymstoku rozstrzygnął przetarg na zebranie i zorganizowanie w zdefiniowane struktury danych dotyczących obiektów klasy budynki wraz z punktami adresowymi dla części województwa podlaskiego w ramach opracowania Bazy Danych Obiektów Topograficznych.

Najkorzystniejszą ofertę złożyło konsorcjum firm z liderem OPGK w Olsztynie, które zaoferowało realizację zamówienia za 610 tys. zł brutto (zamawiający przyznał jej 100 pkt). Konkurencyjną ofertę złożyło konsorcjum firm z liderem ZUGiK „Pryzmat” z Warszawy (81,33 pkt).

Wymagany termin realizacji zamówienia: • etap I (powiaty: sejneński, augustowski, suwalski, m. Suwałki) – 2 miesiące od podpisania umowy; • etap II (powiaty: grajewski, moniecki, kolneński i sokólski) – 5 miesięcy od podpisania umowy.

Źródło: UMWP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt