Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-07-23| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Sprzęt, Firma, Software

Nowości w urządzeniach nawigacyjnych Magellana


Firma Magellan Professional zapowiedziała, że wkrótce na rynku pojawią się usprawnienia dla wszystkich odbiorników GPS z serii Triton.

Upgrade odbiorników będzie polegał na udostępnieniu większej ilości map m.in. „TOPO! Maps” udostępnionych przez Towarzystwo National Geographic, jak również zdjęcia lotnicze. Użytkownicy będą mogli wyświetlać zdjęć lotniczych, mapy lub ich hybrydę. Ponadto dzięki modernizacji oprogramowania VantagePoint, który obsługuje odbiorniki, zapewniona ma być lepsza kompatybilność między urządzeniem a komputerem. Dane będą zapisywane na karcie pamięci SD. Dzięki usprawnionej wersji oprogramowania odbiorniki GPS z serii Triton będą miały więcej opcji w menu, m.in. możliwości obliczenia długości tras, generowanie legendy do map czy wyświetlanie określonych warstw. Możliwe będzie również przeglądanie kilku stron (okien) na raz. Nowe wersje oprogramowania będą dostępne za darmo na stronach firmy Magellan.

Źródło: Magellan


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS