Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-07-16| GNSS, Sprzęt, Firma, Ludzie

Umowa dystrybucyjna między firmami Sokkia B.V. i TPI


9 lipca br. podpisano umowę dystrybucyjną pomiędzy firmą Sokkia B.V., reprezentowaną przez prezesa Jana van der Weijdena, a TPI Sp. z o.o., reprezentowaną przez dyrektora Andrzeja Jaroszewicza.

Umowa formalizuje działające od 1 lipca porozumienie, na mocy którego firma TPI staje się wyłącznym partnerem Sokkia B.V. w zakresie dystrybucji wszystkich produktów marki Sokkia w Polsce. TPI otrzymała także autoryzację w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
Na mocy wcześniej zawartego porozumienia TPI przejęła również opiekę techniczną i serwisową (w tym zobowiązania gwarancyjne) nad wszystkimi dotychczasowymi klientami poprzedniego dystrybutora marki Sokkia – firmy COGiK.

Od 1 lipca wszyscy posiadacze instrumentów Sokkia mogą korzystać również ze wsparcia technicznego TPI, obsługi klienta w siedmiu biurach regionalnych spółki oraz dostępu do 12 stacji referencyjnych GPS/GLONASS TPI-NET.
Reprezentowanie przez TPI dwóch japońskich marek Topcon i Sokkia jest następstwem przejęcia firmy Sokkia przez korporację Topcon.

Źródło: TPI


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS