Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-05| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software, Instytucje, Kataster

Testowanie oprogramowania do prowadzenia EGiB


GUGiK zwraca się z prośbą do dostawców i producentów o przeprowadzenie procedury testowania w formie samooceny, a następnie poddanie się procedurze weryfikacji (przez CODGiK) oferowanych na rynku aktualnych wersji programowania do prowadzenia ewidencji gruntów i budynków (EGiB).

Celem przeprowadzenia testów będzie ocena zgodności wymienionego oprogramowania z wymaganiami zdefiniowanymi w aneksie nr 2 do Instrukcji technicznej G-5. Uzyskanie pełnej zgodności i zamieszczenie wyników testów na stronie internetowej GUGiK będzie warunkiem koniecznym umożliwiającym włączenie danego oprogramowania do udziału w planowanym przetargu na dostawę licencji na system EGiB dla jednostek szczebla powiatowego, w ramach realizacji projektu GEOPORTAL.GOV.PL. Projekt jest finansowany z funduszy strukturalnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw (SPO WKP).
Wyniki testów samosprawdzenia wraz ze zgłoszeniem o gotowości przystąpienia do procedury weryfikacyjnej należy przesłać do 7 czerwca. Procedura weryfikacji wyników samosprawdzenia powinna zakończyć się do 22 czerwca 2006 r.
Więcej informacji na ten temat na stronie GUGiK.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS