wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-05-28| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Sprzęt, Firma, Software

Field Mapplet 2.0 do pracy z bazami danych geograficznych.


Amerykańska firma Spatial Wave ogłosiła, że na rynku dostępny jest Field Mapplet 2.0., mobilne urządzenie.

Przeznaczone do pracy w terenie urządzenie umożliwia wprowadzanie i przetwarzanie danych GIS, przeglądanie map, nawigację, szybkie przesyłanie danych, jak również rysowanie inżynieryjnych projektów. Wykorzystywane jest głównie przez inżynierów, którzy muszą precyzyjnie zaprojektować i nadzorować prace przy budowie sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, elektrycznych itp. W nowej, drugiej wersji Field Mapplet, dzięki możliwości zapisywania plików w standardowych formatach, ułatwiono przesyłanie danych do dowolnych urządzeń mobilnych. Dołączono również nowe funkcje zarówno dla administratora, jak i ostatecznego użytkownika produktu, m.in. nanoszenie komentarzy (redlining), dołączanie rysunków i wizualizacji do map. Usprawniono zarówno aplikacje GIS, jak i funkcje rysowania projektów. Field Mapplet 2.0 ma również wydajniejsze baterie pozwalające na dłuższą pracę.

Źródło: Spatial Wave


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt