wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skaning lotniczy Nysy
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-04-06| Geodezja, Firma, Software

SurveyMaster, pakiet obliczeniowy Topcona


Japoński Topcon wypuścił wersję 1.1 CAD-owskiego biurowego oprogramowania SurveyMaster. Produkt został zaprojektowany przez geodetów dla geodetów.

Oprogramowanie pozwala na zarządzanie danymi i wykonywanie obliczeń oraz wydruków zarówno na potrzeby niewielkich zadań (np. wyznaczenie granic nieruchomości), jak i obsługi dużych placów budowy. SurveyMaster umożliwia prowadzenie typowo geodezyjnych obliczeń (np. wyrównanie sieci osnowy) oraz edytowanie rysunków CAD. Oprogramowanie współpracuje z aplikacją TopSURV 7.2 podręcznego rejestratora; projekty i rysunki można przenosić z jednego systemu do drugiego. SurveyMaster pracuje pod systemem Windows (2000/XP/Vista) lub OS i można go uruchamiać na dowolnym komputerze za pomocą specjalnego klucza USB (bez konieczności wcześniejszej instalacji).

Źródło: Topcon


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt