wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-04-01| GNSS, Sprzęt, Firma

Trimble Resolution-SMT, precyzyjny odbiornik i zegar


Firma Trimble wprowadziła na rynek miniaturowy odbiornik GPS przeznaczony do zastosowań w systemach wymagających wysokiej synchronizacji czasu.

Trimble Resolution-SMT wbudowany w inne urządzenie zapewnia precyzyjną lokalizację, sygnał czasu (UTC) i synchronizację z innymi urządzeniami i systemami. Precyzyjny czas i synchronizacja są dzisiaj niezbędne np. w sieciach bezprzewodowych do wydajnego przesyłania danych i pełnego wykorzystania pasma nadawania. Resolution-SMT elastycznie współpracuje z oprogramowaniem i można go łatwo zintegrować z dowolnym urządzeniem. Układ dokonuje automatycznej oceny dokładności lokalizacji, a specjalny moduł zapewnia wysoką synchronizację z GPS/UTC (1 pps/15 nanosekund). Wymiary płytki, na której zamontowany jest układ wynoszą: 19 mm x 19 mm x 2,5 mm.

Źródło: Trimble


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt