wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-03-12| GNSS, GIS, Firma, Software

Nowa odsłona serwisu Targeo


Polski serwis mapowy Targeo udostępnił użytkownikom nowe warstwy tematyczne oraz zmodyfikował moduł wyszukiwania tras przejazdu.

Portal ten, jako pierwszy w Polsce oferuje widoczne na mapie i przypisane do poszczególnych budynków dane adresowe. Kolejną nowością są opisy atrakcji turystycznych opracowane przez wydawnictwo Pascal oraz aktualny repertuar kin i teatrów, a także opisy i recenzje filmów udostępnione dzięki serwisowi „Co jest grane”.

Od września 2008 roku mapy zawierają ponadto dokładne lokalizacje przystanków oraz bieżące rozkłady jazdy komunikacji miejskiej. Serwis ten jest aktualnie dostępny dla Warszawy i okolic, a wkrótce zostanie rozszerzony o kolejne miasta. Rozkłady są dostępne również w mobilnej wersji Targeo na telefony komórkowe – w aplikacjach Targeo.mobi i Drogowskaźnik.

Użytkownicy nowej wersji Targeo mogą wyszukiwać trasę przejazdu na 3 sposoby (najszybsza, najkrótsza lub optymalna), a następnie wgrać ją do urządzenia GPS z aplikacją AutoMapa lub wydrukować wraz ze szczegółowym opisem podróży.

źródło: Targeo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt