wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-03-08| GNSS, Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje

Osnowa III kl. dla powiatu staszowskiego


Starostwo Powiatowe w Staszowie (świętokrzyskie) ogłosiło przetarg na modernizację szczegółowej osnowy poziomej III klasy. Wartość prac może sięgnąć ponad 1,3 mln złotych.

Przedmiotem zamówienia jest m.in.: przegląd punktów poziomej osnowy geodezyjnej I i II klasy, inwentaryzacja istniejącej osnowy III klasy, opracowanie projektu technicznego i założenie szczegółowej osnowy III klasy, pomiary uzupełniające (metodą GPS) i wyrównanie zintegrowanej osnowy w układach „2000” i „1965”.
Wykonawca musi legitymować się wykonaniem w ostatnich 3 latach minimum dwóch zamówień odpowiadającym niniejszemu przetargowi (o wartości 0,5 mln zł każde) oraz dysponować odpowiednim sprzętem i wykwalifikowanym personelem.

Oferty można składać do 8 kwietnia br. Jedynym kryterium wyboru oferty jest najniższa cena. Szacunkowa wartość (netto) zamówienia podstawowego wynosi 889 tys. zł (plus zamówienia uzupełniające do wysokości połowy kwoty przetargowej). Termin zakończenia prac: 28 listopada 2010 r.

AB


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kryzys a tu osnowa za taką kasę!!! paranoja
odpowiedz zgłoś
do Jasia Dla kilku geodetów osnowa za 1,3 mln. Czy to nie rozrzutność ?
odpowiedz zgłoś
do ślązaczka Sądząc po Twoim nicku działasz raczej na Śląsku. Być może tam już wszyscy geodeci posługują się sprzętem do pomiarów satelitarnych. W woj. świętokrzyskim jeszcze kilku geodetów nie ma takiego sprzętu. Im tradycyjna osnowa przyda się z całą pewnością. I tak będzie jeszcze przez ładnych parę lat.
odpowiedz zgłoś
chory pomysł Chora sytuacja!!! W dobie Eupos zakładać osnowę klasyczną!!!! jeszcze za 1.3 mln złotych, za chwile te punkty się wysypią
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS