wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-01-23| Geodezja, Firma, Przetargi, Software, Kataster

Intergraph i Geopolis zbudują system dla ODGiK w Częstochowie


Urząd Miasta Częstochowy udzielił (22 stycznia) zamówienia konsorcjum firm Intergraph Polska Sp. z o.o. i Geopolis Sp. z o.o. na dostarczenie i wdrożenie systemu zarządzania zasobem i zadaniami Grodzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Częstochowie.

Przedmiot zamówienia obejmuje wdrożenie podsystemów zarządzania: ośrodkiem dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, archiwum zasobu geodezyjnego i kartograficznego, bazą punktów osnów geodezyjnych, dokumentacją Miejskiego Zespołu Uzgodnień Dokumentacji Projektowej i procesami uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz administracją. Ponadto system musi być zintegrowany z systemem Kataster On-line.

Do zamawiającego wpłynęła jedna oferta o wartości 244 tys. 832 zł (netto). Termin wykonania prac: 60 dni.

Źródło: UM Częstochowy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to czy duzo czy mało? a w Warszawie jesli pamietam z informacji na geoforum to chyba 23 mln zł ma kosztować. Jak to przyrównać do siebie? To jesli wdrozenie jeden milin zł to 22 mln na przerzucenie materiałów( skanowanie) do bazy. Z tego wnioskuję ze logika myslenia w Częstochowie ma wyższy poziom niż w Warszawie
odpowiedz zgłoś
Do KOLKOL Tak się składa, że urzędowy geoportal może być jeden, więc trudno o nowe zlecenia;) a swoją droga dobrze wiedzieć, że koszt wdrożenia oprogramowania w ośrodku to 200 tysi.
odpowiedz zgłoś
Wreszcie chlopaki maja kontrakt, ale jakis cieniutki. A tak na mrgineise, ktory to juz system w Czestochowie?
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS