wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-11-27| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Software

Nowy nawigator Goclever 5010FMBT FE


Firma Goclever Technology poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego urządzenia do nawigacji samochodowej – 5010FMBT Full Europe o nowoczesnej stylistyce.

Nawigator jest wyposażony w dokładne mapy cyfrowe eMapy dla terenu Polski i mapy 42 krajów Europy TeleAtlasu oraz aktualną bazę fotoradarów. Aplikacja Goclever Map wyposażona została w tryb wyświetlania 3D z możliwością regulacji kąta i kierunku widzenia. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth urządzenie działa jak zestaw głośnomówiący. Goclever umożliwia także odtwarzanie plików multimedialnych, zdjęć, muzyki zarówno z kart SD, jak i odtwarzacza DVD. Dodatkowo przez złącze AV-IN na ekranie urządzenia można wyświetlić z kamery obraz cofania samochodu.

Model 5010FMBT posiada nowe funkcje, takie jak wyszukiwanie adresów i punktów użyteczności publicznej (POI), fotonawigację pozwalającą na łatwe dotarcie do miejsca, w którym wykonane zostało zdjęcie ze znacznikami geograficznym.
Odbiornik ma 5-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 480x272 pikseli. Posiada moduł Bluetooth, transmiter radiowy i gniazdo zewnętrznego sygnału wideo. Sugerowana cena wynosi 849 zł.

Źródło: Goclever Technology


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS