wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-13| Geodezja, Firma, Prawo, Edukacja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Rusza konkurs „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”


Minister spraw wewnętrznych i administracji we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich, Związkiem Miast Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP organizuje konkurs „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”. Celem konkursu jest promocja tych jednostek administracji publicznej, które cechują: dobra obsługa klientów, wzorowa organizacja pracy, przejrzyste procedury przy podejmowaniu decyzji i profesjonalny personel. Ideą nadrzędna jest podwyższenie jakości usług świadczonych przez administrację publiczną. Konkurs organizowany jest w ramach projektu PHARE 2003/005-710.01.03 „Wzmacnianie wdrażania Strategii Antykorupcyjnej”.
W wyniku konkursu wyłonione zostaną samorządy lokalne, które w ostatnich latach wprowadziły na swoim terenie nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w sferze zarządzania. Podstawowe kryteria oceny, jakimi będzie kierować się komisja konkursowa, to: innowacyjność (25%), skuteczność w zwiększaniu zakresu obsługi klientów i podnoszeniu jej jakości (45%) oraz replikowalność, czyli możliwość wykorzystania zastosowanych rozwiązań w innych samorządach (30%). Jednostki uczestniczące w konkursie będą klasyfikowane w czterech kategoriach: powiaty; miasta na prawach powiatu i gminy o statucie miasta powyżej 50 tys. mieszkańców; gminy o statucie miasta poniżej 50 tys. mieszkańców i gminy miejsko-wiejskie; gminy wiejskie.
Laureaci konkursu będą mieli prawo do posługiwania się tytułem „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”. Termin nadsyłania aplikacji upływa 20 czerwca br; ogłoszenie wyników nastąpi w końcu września br.
Bliższe informacje pod adresem:
http://www.zpp.pl/index.php?path=main/glowna/newsview&id=1654

Źródło: ZPP


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS