wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-05-13| Geodezja, Firma, Prawo, Edukacja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Rusza konkurs „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”


Minister spraw wewnętrznych i administracji we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich, Związkiem Miast Polskich i Związkiem Gmin Wiejskich RP organizuje konkurs „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”. Celem konkursu jest promocja tych jednostek administracji publicznej, które cechują: dobra obsługa klientów, wzorowa organizacja pracy, przejrzyste procedury przy podejmowaniu decyzji i profesjonalny personel. Ideą nadrzędna jest podwyższenie jakości usług świadczonych przez administrację publiczną. Konkurs organizowany jest w ramach projektu PHARE 2003/005-710.01.03 „Wzmacnianie wdrażania Strategii Antykorupcyjnej”.
W wyniku konkursu wyłonione zostaną samorządy lokalne, które w ostatnich latach wprowadziły na swoim terenie nowoczesne, innowacyjne rozwiązania w sferze zarządzania. Podstawowe kryteria oceny, jakimi będzie kierować się komisja konkursowa, to: innowacyjność (25%), skuteczność w zwiększaniu zakresu obsługi klientów i podnoszeniu jej jakości (45%) oraz replikowalność, czyli możliwość wykorzystania zastosowanych rozwiązań w innych samorządach (30%). Jednostki uczestniczące w konkursie będą klasyfikowane w czterech kategoriach: powiaty; miasta na prawach powiatu i gminy o statucie miasta powyżej 50 tys. mieszkańców; gminy o statucie miasta poniżej 50 tys. mieszkańców i gminy miejsko-wiejskie; gminy wiejskie.
Laureaci konkursu będą mieli prawo do posługiwania się tytułem „Przyjazny Urząd Administracji Samorządowej”. Termin nadsyłania aplikacji upływa 20 czerwca br; ogłoszenie wyników nastąpi w końcu września br.
Bliższe informacje pod adresem:
http://www.zpp.pl/index.php?path=main/glowna/newsview&id=1654

Źródło: ZPP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt