wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-11-20| GNSS, Sprzęt, Firma, Software

Nowe oprogramowanie Sokkii dla odbiorników serii GSR


Japońska firma Sokkia Topcon wypuściła nową wersję oprogramowania dla odbiornika GSR2700 ISX oraz uaktualniła narzędzia konfiguracyjne dla rodziny odbiorników GSR.

Oba produkty są oprogramowaniem typu firmware (wbudowanym w urządzenie i służącym do jego obsługi) przeznaczonym dla odbiorników serii GSR. Wersja 3.500-2.12 cechuje się zwiększeniem możliwości współpracy odbiornika GSR2700 ISX z innymi sieciami RTK oraz zaawansowanymi rozwiązaniami eliminującymi wielodrożność sygnału. Wprowadzono również wydawanie poleceń w dodatkowych językach: holenderskim, niemieckim, węgierskim, włoskim, litewskim, portugalskim i rosyjskim, zwiększając ich liczbę do 16.
GSR2700 ISX (fot.) to wieloczęstotliwościowy odbiornik GNSS odbierający sygnały z systemów nawigacyjnych GPS i GLONASS (w tym L2C i L5) wyposażony w moduł Bluetooth.

Wersja 8.4.2 oprogramowania konfiguracyjnego przeznaczona jest dla odbiorników serii GSR1700 CSX. Umożliwia ono m.in. wczytanie i ładowanie różnych aplikacji dla GSR2700 ISX, zawiera także moduł pozwalający na nastawianie odbiorników serii GRS za pomocą rejestratora Allegro CX.

Źródło: Sokkia


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS