wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-11-14| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Firma, Przetargi, Software, Instytucje, Kataster

Raport finansowy Grupy Techmex za III kwartał 2008 r.


Przychody ze sprzedaży Grupy Techmex w trzecim kwartale 2008 roku wyniosły 96,7 mln zł, a strata netto – 2,6 mln zł. Narastająco za trzy kwartały Grupa zanotowała przychody w wysokości 288,3 mln zł (większe o ponad 9 mln zł od analogicznego okresu w 2007 r.) i zysk netto na poziomie 21,9 mln zł.

Ze sprzedaży (trzy kwartały 2008 r.) w branży IT firma uzyskała 249,3 mln zł, a w segmencie GIS 38,9 mln zł. W ocenie Techmex S.A. wpływ na wyniki finansowe w perspektywie co najmniej jednego kwartału będą miały umowy podpisane 14 lipca z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz 15 września z firmą DigitalGlobe. W trzecim kwartale 2008 r. należąca do Grupy spółka Techmex S.A. przystąpiła do realizacji czwartego etapu kontraktu MGCP (Multinational Geospatial Co-production Program) dla Armii Norweskiej na opracowanie map wektorowych w skalach 1:50 000 i 1:100 000.

Źródło: Techmex


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
karawana psy szczekają, karawana idzie dalej
odpowiedz zgłoś
no i? Umowy podpisane 14 lipca? Czy te umowy mają jakiś związek z zatrzymaniem przez CBA NIE-TEGO-GOŚCIA??? Zdaję się że to jakoś w tym czasie miały miejsce czyny rzekomo niedozwolone....
odpowiedz zgłoś
pierwszy będę pierwszy. TECHMEX TECHMEX UBER ALLES
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS