Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-10-08| GNSS, Geodezja, Mapy, Sprzęt, Firma

Firma Pulse wprowadza W3011 - najmniejszą na rynku antenę GPS


Firma Pulse, światowy lider w produkcji i projektowaniu części i podzespołów elektronicznych, wprowadza antenę GPS W3011 (z ceramiczną powłoką), która jako najmniejsza na świecie zapewnia najwyższą skuteczność w swojej kategorii.

Antena W3011 ma idealny rozmiar i nadaje się do stosowania w telefonach komórkowych, systemach nawigacyjnych, małych przenośnych odbiornikach GPS, takich jak PDA (kieszonkowych palmtopach) i PND (osobistych urządzeniavh do nawigacji), kamerach monitorujących i innych urządzeniach, które potrzebują dostępu do sygnałów nawigacji satelitarnej GPS.
Rozmiar W3011 to tylko 3,2 x 1,6 x 1,1 milimetra przy wadze zaledwie 33 mg. Mimo że urządzenie jest 440 razy mniejsze od standardowych anten, jego wydajność jest zaledwie 20% niższa. Antena może obsługiwać częstotliwości 1575,42 ± 10 MHz. Działa w zakresie temperatur od -40 do +85 stopni Celsjusza.

W3011 jest najnowszym produktem z rodziny anten GPS firmy Pulse, zgodnym z unijną dyrektywą RoHS dotyczącej ograniczenia stosowania w produktach substancji szkodliwych. Wszystkie produkty są testowane w celu zapewnienia jakości i niezawodności. Ceny anteny W3011 wynoszą od 0,44 dolara za sztukę (przy zamówieniu 100 tys. sztuk) w zależności od dostępnej konfiguracji i przeznaczenia.

Źródło: Pulse


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS