Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-10-01| Geodezja, Sprzęt, Firma

Leica-Geosystems wprowadza na rynek serię FlexLine


Na odbywających się w Bremie Targach Intergeo firma Leica Geosystems zaprezentowała nową generację tachimetrów pod nazwą Leica FlexLine.

W ofercie znajdują się trzy skonfigurowane fabrycznie modele TS02/06/09 różniące się optyką i wyposażeniem. Idea rodziny Flex sprowadza się do tego, że użytkownik może skonfigurować instrument według własnych potrzeb. Podobne rozwiązanie jest stosowane np. przy sprzedaży samochodów, kiedy to do oferowanych modeli z różnymi silnikami klienci mogą kupować dodatkowe wyposażenie. Także tutaj pewne elementy są standardowym wyposażeniem, inne – opcjonalnym.

Najprostszy model LeicaFlex TS02 zaprojektowano z myślą o wykonywaniu podstawowych zadań pomiarowych (pamięć USB, Bluetooth, klawiatura alfanumeryczna dostępne są jako opcja). LeicaFlex TS06 posiada klawiaturę alfanumeryczną i kompletne oprogramowanie (w tym COGO i Road 2D) oraz zwiększoną pamięć wewnętrzną. Obydwa instrumenty oferowane są z dokładnością odczytu kąta: 3”, 5” i 7”. Z kolei model TS09 (1”/3”/5”) o podwyższonej precyzji pomiaru odległości wyposażono m.in. w Bluetooth i w większość funkcji dostępnych dla TS02/06 w postaci opcji.

AB


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS