Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-09-29| Mapy, Firma, Przetargi, Instytucje

Przetarg na uzupełnienie rejestru nazw geograficznych


GUGiK ogłosił przetarg na pozyskanie nazw miejscowości nie posiadających lokalizacji w Państwowym Rejestrze Nazw Geograficznych oraz weryfikację i uzupełnienie nazw obiektów fizjograficznych dla potrzeb Państwowego Rejestru Nazw Geograficznych.

Zadaniem wykonawcy zamówienia będzie określenie położenia nazw miejscowości z bazy danych TERYT nie zlokalizowanych w PRNG. Danymi źródłowymi są nazwy miejscowości zawarte w tej bazie. Źródłami pozyskiwania danych będą: urzędy miast i gmin, sołtysi oraz osoby przez nich wskazane, nadleśnictwa i leśnictwa, ewidencyjna gruntów i budynków.
Czas realizacji zamówienia wynosi 6 miesięcy.
Wykonawca musi udokumentować wykonanie w ostatnich 3 latach minimum dwóch prac (TBD) o wartości co najmniej 800 tys. zł przyjętych do PZGiK oraz dysponować osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia zawodowe.
W przetargu obowiązuje procedura ograniczona przyspieszona. Wartość zamówienia wynosi 2,246 mln zł i jest ono podzielone na cztery części. Jedynym kryterium wyboru oferty jest najniższa cena. Termin składania ofert: 10 października br.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS