wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-09-08| Geodezja, Firma, Software, Instytucje

5000 zgłoszonych prac w iGeoMap


Liczba prac zgłoszonych w ośrodkach dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej drogą internetową z wykorzystaniem serwisu iGeoMap przekroczyła na początku września 5000.

W serwisie iGeoMap zarejestrowanych jest obecnie 300 firm oraz 900 geodetów uprawnionych. Dynamikę wzrostu zgłaszanych tą drogą prac (od chwili uruchomienia funkcjonalności do 5 września br.) oraz liczbę prac składanych w poszczególnych ośrodkach drogą tradycyjną i internetową w 2008 r. przedstawiono na wykresach poniżej. Od czerwca 2008 r. serwis iGeoMap prowadzi również PODGiK w Szczecinku.
Waldemar Izdebski, Geo-System


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Mińsk - prawie połowa zgłoszonych tam prac jest za pomocą internetu w naszym zacofanym kraju to osiągnięcie imponujące. Swoją drogą dobrą robotę robi Geo-System.
odpowiedz zgłoś
można narzekać na geomap, ale u nas w szczecinku odkąd są prace internetowe mam zdecydowanie więcej czasu. Owszem trzeba było zapłacić te X złotych żeby mieć ich program, ale już mi się za benzynę zwróciło. jeszcze raz brawo dla starosty za wprowadzenie takiego systemu.
odpowiedz zgłoś
a tak naprawdę to jest uczciwa praca Waldka Izdebskiego i jego całej firmy. Nie mądrzą się, są kulturalni i swoje robią. Skutecznie i bez EKSPERTÓW. I trzymam za nich kciuki. Szkoda tylko, że są wypierani przez politykę różnych ze swoich wdrożeń.
odpowiedz zgłoś
OK Co by o tym nie mówić to jest postep. Jak przychodzi do mnie klient z tych warszawy zachod lub minska i obiecuje mu zrobienie roboty za tydzien to jes zdziwony.
odpowiedz zgłoś
i jak zwykle GUGIK robi przetargi i projekty za grube miliony, a szare powiatki robią swoje. Kto na tym wychodzi lepiej chyba nie trzeba wskazywać palcem. Gratuluję wytrwałości mimo wiatru w oczy.
odpowiedz zgłoś
mozna wybierac ekspretów na rynku teraz mamy wysyp. Są to pozostalości z dawnej ekipy GUGiK
odpowiedz zgłoś
Propozycja Moze za jakies 500 000 zl te osrodki by sie podzielily wiedza z piasecznem i plockiem bo tam nie maja koncepcji i szukaja ekspertow
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS