Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-02| Geodezja, Mapy, Firma, Przetargi, Ludzie, Instytucje, Kataster

Oferta dla kandydatów oczekujących na rozstrzygnięcie konkursu na głównego geodetę kraju


EuroGeographics, organizacja zrzeszająca 47 agencji kartograficznych i katastralnych z 41 krajów, poszukuje Programme Managera do swego 5-osobowego biura pod Paryżem. Do jego zadań należy m.in. inicjowanie i koordynacja projektów i działań grupy ekspertów w ramach strategii EuroGeographics, a także synchronizacja działań EuroGeographics z projektem INSPIRE oraz inicjatywami organizacji ds. standaryzacji (ISO, CEN, OGC) i innymi europejskimi programami (GMES, Galileo itp.). Od kandydata wymagane jest kilkuletnie doświadczenie w pracy na szczeblu zarządzania w międzynarodowych projektach i programach związanych z rozwijaniem standardów informacji geograficznej. Dodatkowo potrzebne są: łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne z biegłą znajomością angielskiego, umiejętność pracy w zespole, inicjowania działań i podejmowania decyzji, dostosowywania się do różnych wymagań, możliwość odbywania częstych podróży służbowych, głównie w Europie. W przypadku przyjęcia osoby zatrudnionej w jednej z narodowych agencji umowa będzie podpisana pomiędzy EuroGeographics a tą agencją, kandydaci zewnętrzni będą zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu, a wynagrodzenie będzie negocjowane i uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata. Oferta obejmuje co najmniej 3 letni okres pracy.
Termin składania ofert upływa 5 maja br.

EuroGeographics


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS