wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-04-12| Geodezja, Mapy, Edukacja, Ludzie, Instytucje

Studia geodezyjne w Rudzie Śląskiej


W Rudzie Śląskiej od nowego roku akademickiego ma ruszyć zamiejscowy ośrodek dydaktyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Będą tam funkcjonować studia niestacjonarne inżynierskie na kierunku geodezja i kartografia.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, organizatorzy planują uruchomić studia na dwóch specjalnościach: geodezja inżynieryjno-przemysłowa i geodezja górnicza. Wstępnie planowany jest limit przyjęc na poziomie około 60 osób. Podania kandydatów mają być przyjmowane bezpośrednio w siedzibie ośrodka w Rudzie Śląskiej. Tam też będą się odbywały wszystkie zajęcia na pierwszym semestrze, natomiast część zajęć na wyższych semestrach – głównie laboratoryjne – mają odbywać się na uczelni w Krakowie. Inicjatywa czeka jeszcze na zatwierdzenie Senatu AGH i Rady Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w tym miesiącu.

Przypomnijmy też, że WGGiIŚ AGH oferuje studia – oprócz tych w Krakowie i Rudzie Śląskiej – również w ośrodku zamiejscowym w Nowym Sączu.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
"BRAWO" Pomysł bez sensu, za mało geodetów w tym kraju???
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS