Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-04-12| Geodezja, Mapy, Edukacja, Ludzie, Instytucje

Studia geodezyjne w Rudzie Śląskiej


W Rudzie Śląskiej od nowego roku akademickiego ma ruszyć zamiejscowy ośrodek dydaktyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Będą tam funkcjonować studia niestacjonarne inżynierskie na kierunku geodezja i kartografia.

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, organizatorzy planują uruchomić studia na dwóch specjalnościach: geodezja inżynieryjno-przemysłowa i geodezja górnicza. Wstępnie planowany jest limit przyjęc na poziomie około 60 osób. Podania kandydatów mają być przyjmowane bezpośrednio w siedzibie ośrodka w Rudzie Śląskiej. Tam też będą się odbywały wszystkie zajęcia na pierwszym semestrze, natomiast część zajęć na wyższych semestrach – głównie laboratoryjne – mają odbywać się na uczelni w Krakowie. Inicjatywa czeka jeszcze na zatwierdzenie Senatu AGH i Rady Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska. Prawdopodobnie nastąpi to jeszcze w tym miesiącu.

Przypomnijmy też, że WGGiIŚ AGH oferuje studia – oprócz tych w Krakowie i Rudzie Śląskiej – również w ośrodku zamiejscowym w Nowym Sączu.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Raczki Elbląskie w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS