Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-05-06| GNSS, Teledetekcja

Technologie satelitarne w zarządzaniu kryzysowym: konferencja

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza na konferencję pn. „Technologie satelitarne w zarządzaniu kryzysowym”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27–28 maja w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności, a adresowane jest do decydentów, administracji publicznej oraz przedsiębiorstw z sektora kosmicznego. Możliwy jest też udział on-line.


Technologie satelitarne w zarządzaniu kryzysowym: konferencja

Planowana konferencja ma na celu przedstawienie administracji publicznej dostępnych na rynku usług i produktów przydatnych w kontekście zarzadzania kryzysowego: bezpiecznej łączności satelitarnej, nawigacji satelitarnej oraz zobrazowań satelitarnych.

W wydarzeniu wezmą udział reprezentanci europejskich agencji, parlamentu, instytucji i służb podległych rządowi i samorządom różnego szczebla. Wśród tej różnorodnej grupy uczestników nie zabraknie przedstawicieli podmiotów aktywnie zaangażowanych, ale także tych stawiających pierwsze kroki w wykorzystywaniu usług i produktów satelitarnych w zarządzaniu kryzysowym. Ich spotkanie będzie okazją do nawiązania współpracy w obszarze dostępu do najnowszych technologii i usług oferowanych przez przemysł.

Partnerem głównym konferencji została Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego (InvestGDA).

Więcej informacji, w tym program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny, można znaleźć TUTAJ.

Źródło: POLSA


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS