Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-29| GNSS, Edukacja

Absolwent WGGiIŚ wyróżniony Diamentem AGH

12 kwietnia w Bibliotece Głównej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyła się uroczysta gala XXV edycji konkursu „Diamenty AGH”. Wśród wyróżnionych tego dnia znalazł się absolwent Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska.


Absolwent WGGiIŚ wyróżniony Diamentem AGH <br />
Dr inż. Ewa Głowienka i mgr inż. Marcin Kucza
Dr inż. Ewa Głowienka i mgr inż. Marcin Kucza

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową „Diamenty AGH” pod patronatem Jego Magnificencji Rektora AGH organizowany jest od 1998 roku przez Akademię Górniczo-Hutniczą i Studenckie Towarzystwo Naukowe.

W tegorocznej edycji konkursu wyróżnienie w kategorii prac aplikacyjnych otrzymał absolwent WGGiIŚ mgr inż. Marcin Kucza. Doceniona została jego praca magisterska pt. „Badanie wpływu obszarów zielonych na kształtowanie mikroklimatu aglomeracji krakowskiej przy użyciu wieloczasowych danych satelitarnych”, której promotorem była dr inż. Ewa Głowienka.

Źródło: WGGiIŚ AGH


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS