Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-18| Geodezja, Imprezy

25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii. Zaproszenie na konferencję

Na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 9 kwietnia odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna „25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii”.


25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii. Zaproszenie na konferencję

Wydarzenie organizowanej jest z okazji 25 lat od rozpoczęcia cyklu konferencji „Wiosna w Geodezji i Kartografii”. Poprzednia edycja spotkania odbyła się w 2018 roku.

Konferencja „25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii” adresowana jest do geodetów i kartografów – zarówno środowiska akademickiego, jak i zawodowego.
Udział w niej jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja. W przypadku problemów z wypełnieniem formularza rejestracyjnego organizatorzy proszą o kontakt na adres mailowy sekcja.karto.geomat.skng@gmail.com

Organizatorami wydarzenia są: Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Zakład Kartografii i Geomatyki WNGiG UAM oraz Laboratorium Kartograficznych i Geodezyjnych Badań Środowiska WNGiG UAM.

Więcej informacji

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS