Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-02-27| Geodezja, Instytucje

Udział mediów w obradach PRGiK nie jest wskazany

Tak stwierdził dr hab. inż. Paweł Hanus, przewodniczący Państwowej Rady Geodezyjnej i Kartograficznej, w mailu skierowanym do redakcji Geoforum.pl.


Udział mediów w obradach PRGiK nie jest wskazany <br />
Fot. GUGiK
Fot. GUGiK

Przypomnijmy, że przez wiele lat media branżowe uczestniczyły w posiedzeniach PRGiK. Niestety w ostatnim czasie, mimo wyrażanej chęci, nie mogą już uczestniczyć w posiedzeniach Rady i sporządzać z nich swoich relacji. Jak enigmatycznie wskazał wcześniej departament GUGiK odpowiedzialny za strategię i współpracę zagraniczną na posiedzeniach Rady „nie jest przewidziana obecność przedstawicieli mediów”.
Nie pomogło również zwrócenie się do przewodniczącego Rady dr. hab. inż. Pawła Hanusa, prof. AGH., który w odpowiedzi stwierdził: „Mimo że rozumiem przytoczone przez Pana argumenty, to uważam, że z uwagi na charakter działań PRGiK udział w jej obradach mediów nie jest wskazany, a przekazywana informacja o efektach jej prac jest wystarczająca”.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS