Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-17| Geodezja, Instytucje

Skarga na GGK z powodu niedziałania portali powiatu bydgoskiego

Dr hab. inż. Waldemar Izdebski skierował do ministra rozwoju i technologii kolejną skargę na GGK Alicję Kulkę, tym razem zarzucając jej niedopełnienie obowiązków w związku z niedziałaniem portali mapowych w powiecie bydgoskim.


Skarga na GGK z powodu niedziałania portali powiatu bydgoskiego

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie były GGK wystosował podobne skargi w związku z niedziałaniem usług sieciowych w powiatach: bytowskim (została uznana za bezzasadną – pisaliśmy o tym TUTAJ) oraz pabianickim i sejneńskim (jeszcze nie została rozpatrzona).

W najnowszej skardze Waldemar Izdebski prosi o „podjęcie zdecydowanych działań w stosunku do powiatu bydgoskiego, którego portal do obsługi geodetów (…) wyłączany jest nie tylko w weekendy, ale dodatkowo także w dni powszednie po godzinach pracy urzędu”. Jako dowód zamieszcza zrzut z serwisu.
„Podobne problemy zgłaszam co jakiś czas i stwierdzam, że nadzór GGK nad usługami i funkcjonowaniem całej geodezji jest coraz gorszy i proszę Pana Ministra o pilną reakcję w przedmiotowej sprawie” – kończy swoje pismo.

O wystosowaniu skargi Waldemar Izdebski poinformował w poście na X (dawniej Twitter). W kolejnym wpisie zauważył natomiast, że „teraz jest próba wykręcania się konwersją danych. Sprawę monitoruję na bieżąco”. Na stronie geodezja.powiat.bydgoski.pl pojawiła się bowiem informacja o prowadzonych pracach serwisowych: „Z uwagi na konieczność konwersji baz danych portale zostaną uruchomione po 20 listopada 2023 r.”.

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS