Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-11-16| Geodezja, Mapy, Firma

ANKIETA. Ceny usług geodezyjnych 2023

Redakcja portalu Geoforum.pl serdecznie zaprasza właścicieli podmiotów prowadzących działalność geodezyjno-kartograficzną do udziału w ankiecie dotyczącej tegorocznych cen za podstawowe usługi geodezyjne.


ANKIETA. Ceny usług geodezyjnych 2023

W poprzednich latach ankietę dot. cen usług redakcja GEODETY i Geoforum.pl rozsyłała bezpośrednio do wybranych firm. W tym roku postanowiliśmy zmienić formułę na bardziej otwartą i dodatkowo upublicznić formularz. Chcemy w ten sposób dotrzeć do większej liczby geodetów przedsiębiorców i – taką mamy nadzieję – uzyskać bardziej miarodajne wyniki.

Badanie jest anonimowe – prosimy w nim jedynie o podanie średnich cen netto za cztery podstawowe usługi w Państwa firmie, województwa oraz miejscowości, w której zarejestrowane jest przedsiębiorstwo, a także odpowiedź na trzy dodatkowe pytania. Wyniki ankiety z podziałem na regiony zostaną opublikowane na portalu Geoforum.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi i spostrzeżenia dotyczące tego tematu, zachęcamy do dzielenia się nimi w rubryce „Uwagi”.

Ankietę można wypełniać do 20 listopada.

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Wcześniejsze edycje raportu nt. cen usług można znaleźć w Archiwum GEODETY. Wyniki ubiegłorocznego badania dostępne są TUTAJ.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wielodrożność a Galileo
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS